top of page

mgr Dawid Więckowski

dawid więckowski (100×150 mm).png

Kontakt

  • Facebook

Cennik

interwencja kryzysowa

poradnictwo psychologiczne

psychoterapia partnerska

50 min.

50 min.

80 min.

150 zł

150 zł

220 zł

Proces terapeutyczny jest dla mnie odsłanianiem prawdy o nas samych, gdzie w zestawieniu ze światem wyłania się zrozumienie oraz subtelne piękno bycia. Jestem prawdopodobnie wymagającym terapeutą, zachęcam do własnych poszukiwań i odważnych kroków. W trakcie sesji pozwalam sobie mówić o swoich uczuciach oraz doświadczeniach, by w prawdziwym kontakcie wspólnie konstruować rozwiązanie zastałego problemu. Zdecydowanie odżegnuję się od obligatoryjnego stawiania diagnoz, widząc w tym ryzyko schematyzacji własnego poznania, a co za tym idzie, niewidzenia drugiej Osoby. Dziedzinę psychoterapii wywodzę z filozofii oraz religii, toteż nie stronię od nawiązywania do pojęć ludzkiej godności czy duchowości.

Swój warsztat opieram w głównej mierze o nurt humanistyczny, którego korzenie odnajduję w mądrości rozkwitającej od początków historii kultury człowieka.

W zakresie mych usług znajduje się: poradnictwo psychologiczne (stacjonarnie i online) oraz terapie par (stacjonarnie).

Wytchnienia dostarcza mi grono najbliższych. Odpoczywam przy muzyce i medytacyjnym wglądzie dnia codziennego. Praca jest dla mnie źródłem inspiracji w rozkochiwaniu się w świecie.

Spotkania trwają zwykle 50-55 minut, sesja partnerska 80-85 minut

bottom of page